Oferta Licencyjna

Akademii Młodego Wojownika

Łamiemy wszelkie zasady szablonowego spędzania czasu ćwicząc sztuki walki i ucząc dzieci i młodzież samoobrony oraz dyscypliny. Nasze autorskie programy szkoleniowe oraz metodyka dają rewelacyjne efekty treningu. Zarażamy energią potrzebną do działania na co dzień. Uwalniamy endorfiny!

Teraz również dzielimy się wiedzą i doświadczeniem pomagając innym w osiągnięciu sukcesu. Stworzyliśmy ofertę licencyjną dla klubów fitness, akademii sztuk walki oraz sekcji sportowych, dzięki której za niewielkie pieniądze wprowadzisz do swojej firmy nieszablonowe formy zajęć (brazylijskie jiu jitsu, samoobrona, judo, trening przygotowania motorycznego – Młodzi Siłacze, zajęcia ogólnorozwojowe). Współpracujemy z najlepszymi trenerami w kraju, głównym trenerem AMW jest Piotr Kapral – wielokrotny mistrz polski. Licencja AMW wpłynie na rozpoznawalność Twojej marki, wyjątkową ofertę zajęć na rynku i napływ nowych klientów.

W krótkim czasie skorzystasz z wieloletniego doświadczenia osób, które z sukcesem budowały wizerunek takich marek jak CUBE DANCE ACADEMY, LEJDIS STUDIO, KIDS STUDIO, a teraz Akademię Młodego Wojownika. Zaoszczędzisz czas i unikniesz biznesowych wpadek. Misją naszej akademii jest nie tylko poprawa zdolności motorycznych, ale również nauka sztuk walki i rozwój naszych studentów. Chcemy aby nasi adepci poprzez trening techniczny oraz siłowo – wytrzymałościowy stawali się lepszymi ludźmi, by kształtowali i rozwijali w sobie takie cechy jak:

⁃ pewność siebie

⁃ odpowiedzialność

⁃ fair play

⁃ szacunek

⁃ dyscyplina

⁃ poczucie własnej wartości

⁃ radzenie sobie w sytuacjach stresowych

Licencja AMW dużo Ci daje.

Zobacz, co otrzymasz, jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami.

 

PARTNERSTWO ZNANEJ MARKI

Dzięki uzyskaniu licencji, możesz posługiwać się logotypem AMW. Otrzymasz także wsparcie w postaci materiałów graficznych przydatnych do promocji zajęć.

WSPARCIE PROMOCYJNE

Mamy opracowane standardy pozyskiwania klienta – nauczymy Cię, jak odpowiednio dostosować komunikat zależnie od wielkości miasta i jak sprawi

, by chętnych na zapisy nie zabrakło. Otrzymasz wsparcie promocyjne doświadczonej kadry marketingowej.

ZAPEWNIENIE CIĄGŁEGO ROZWOJU

Dzięki współpracy licencyjnej otrzymujesz preferencyjne ceny na szkolenia dla pracowników. Dzięki temu możesz mieć pewność, że pracują u Ciebie najlepsi ludzie w branży. Na wszystkich etapach służymy pomocą i radą. Nie bój się zapytać o szczegóły i zasady naszej współpracy licencyjnej.

KOSZTY LICENCJI

• koszt opłaty licencyjnej to:

200zł (do 4 godz. zajęć tygodniowo);

300zł (5-8 godz. zajęć tygodniowo);

400zł (8-10 godz. zajęć tygodniowo);

500zł (powyżej 10 godz. zajęć tygodniowo).

Wszystkie podane kwoty to kwoty netto

• jednorazowa opłata licencyjna 500zł- 2000zł netto

• umowa na min. 12 miesięcy